lipca 09, 2014

Instagram mix

 Jak widzicie na blogu małe zmiany, w prawdzie jeszcze trochę planuje zmienić, ale mniej więcej tak to będzie wyglądało. Wydaje mi się, że jest on teraz bardziej estetyczny i przejrzysty - a przecież to jest najważniejsze :) A Wy co uważacie? Są też 'małe' postanowienia (w życie wejdą od niedzieli) względem systematyki postów i ich tematyki: kosmetyczne wtorki, stylowe czwartki i lekkie niedziele - zobaczmy w praniu jak to wyjdzie :)
http://doneev.blogspot.com/2014/07/instagram-mix.html
 A w dzisiejszym (pozaprogramowym) poście czerwcowy insta-mix.

1. Dzień dziecka w kinie zawsze na tak :) 2. Nowy VOSS = koktajle na wynos. 3. Czekanie na autobus wcale nie musi być nudne. 4. Znów przystankowo.

1. Uwielbiam chodzić po gorących płytkach. 2. Jeden z lepszych czerwcowych obiadów ♥ 3. Chill. 4. Podróżujemy

1. Babyblue. 2.Ostatnie poprawki, fotosynteza + owocki = 5 z biologii :) 3. Wizyta u pani dermatolog. 4. Strawberry+Mint

1. Wygrać tablet w konkursie? Fart ; najprawdopodobniej pójdzie na sprzedaż. 2. Przed koncertem Grubsona. 3. Poranek po koncercie, był klimacik. 4. Do dziś nie rozumiem tego zdjęcia, ja nie mam takich szcupłych nóg (^^); Olesno - Siedem Źródeł

1. W końcu doczekałam się siostrzenicy, miłość ever. 2. Babypink, rossmannowa zdobycz - więcej informacji szukajcie w ulubieńcach. 3. Rowerowelove i frugo na ochłode. 4. Prosto z działki, uwielbiam. 

1. Sałatka mistrzów. 2. To już chyba ostatnie, klasa maturalna już chyba nie będzie taka łatwa -.- 3. Selfie. 4. Angielskie naleśniki z musem truskawkowym i truskawkami by me, było pyszne. 

1. W kolejce do lekarza zaczęły się kształtować myśli względem postów. 2. Gdy soczewki tracą termin ważności wyglądam właśnie tak (/°°\). 3. Smile selfie. 4. Krem pomidorowy z grzankami, uwielbiam zupy-krem. 


Jeżeli jeszcze nie obserwujecie mnie na instagram to serdecznie zapraszam, będzie mi niezmiernie miło. Klikajcie <tutaj> lub w ikonkę z napisem 'insta' (niżej) i followujcie :)

https://www.facebook.com/DonataKurdysPhotography?ref=hlhttp://instagram.com/doneevhttp://www.vinted.pl/members/52955-vdonshttp://www.photoblog.pl/vdons/https://www.facebook.com/DonataKurdysPhotography

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz